Obsługa Firm

Agencja reklamowa

Agencja reklamowa. Doświadczenie | park maszyn

Agencja reklamowa PLOTEX

Wykonuje

oznakowanie zewnętrzne, wewnętrzne budynków
identyfikacja pracowników, 
reklamy na samochodach, witrynach sklepowych
flagi firmowe, maszty, pylony, prezentery
plakaty dużego formatu, fototapety
wizytówki, papiery firmowe, ulotki, teczki ofertowe,
firmowe kartki z LOGO, vouchery, notesy
szyldy na różnych podłożach
tablice kierunkowo-dojazdowe, produkcyjne
reklamy świetlne, litery 3D, kasetony 
banery reklamowe, rollupy
nadruki na odzieży, flagach: sitodruk
naklejki dowolny kształt, naklejki wypukłe 3D
matowienie, przyciemnianie szyb
systemy informacji wizualnej obiektów, tabliczki przydrzwiowe
projekty graficzne: logo, stoiska targowe, strony www

Tabliczki Przydrzwiowe

Oznakowanie budynków

Zajmujemy się również projektowaniem, produkcją oraz montażem oznakowania wewnętrznego budynków mieszkaniowych, biurowych, hoteli i zakładów. Wykonujemy oznakowanie drzwi, pięter czy też stanowisk.

Oznakowanie zakładów

Tablice produkcyjne

Tablice produkcyjne dla firm: magnetyczne, suchościerne z indywidualną grafiką oprawione w ramach aluminiowych. Wersji stojące, wiszące i obrotowe. Wspomagają systemy zarządzania produkcją, ułatwiają komunikacje. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wdrażaniu systemów informacji w dużych zakładach pracy. Zapraszamy do współpracy.

Reklama

Banery reklamowe | Rollup

Duży format na którym umieścisz swoją reklamę . Można je zastosować wewnątrz i na zewnątrz, eksponować na stojakach roll-up jak i ścianach budynków. Po złożeniu zajmuje mało miejsca co umożliwia łatwe przenoszenie. Banery wykonujemy w dowolnych rozmiarach.

Reklama na pojazdach

Oznakowanie pojazdów

Wykonujemy reklamy na samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, autokarach i pojazdach specjalistycznych. Zaprojektujemy grafikę, wydrukujemy, wytniemy i nakleimy na Twój pojazd. Wykorzystaj nasze wieloletnie doświadczenie. Do wykonania reklam stosujemy markowe folie tak aby umożliwiały długoletnie eksploatowanie reklam i oznaczeń na pojazdach.

Masz flotę, zadbaj o jej wizerunek. Profesjonalne oklejanie flot samochodów Firmowych. Najwyższa jakość materiałów, doświadczenie, sprzęt mobilny umożliwiający oklejanie samochodów w przystosowanej hali w dowolnym mieście. Grafika reklamowa na firmowych samochodach dociera do milionów odbiorców, jej zasięg jest nieporównywalnie większy niż kampanii prasowej czy billboardowej. Oklejanie floty to sposób na skuteczną reklamę, atrakcyjną cenowo. W dzisiejszych czasach wszystko przenosi się do internetu ale czy znasz jakąś formę reklamy internetowej za którą płacisz raz a wszystkie wyświetlenia przez kilka następnych lat masz gratis.

Reklama Świetlna

Kasetony reklamowe LED

To forma bardziej efektywnego szyldu reklamowego. Można je zastosować wewnątrz i na zewnątrz budynku ponieważ mogą występować w formie jednostronnej i dwustronnej. Grafika reklamowa umieszczona na kasetonie jest widoczna w dzień jak i w nocy, boki wykonane są z profili aluminiowych o różnych szerokościach a front z plexi. Wewnątrz znajdują się diody LED za pomocą których podświetlana jest grafika reklamowa. Grafikę wykonujemy poprzez wydruk na folii samoprzylepnej lub wyciętej ploterem. Możliwe jest wykonanie na froncie kasetonu grafiki przestrzennej co bardziej przyciąga wzrok klienta i podnosi prestiż firmy.

Reklama Świetlna

Litery 3D, prezentery LED

Litery reklamowe świetlne 3D LED
Są atrakcyjnym sposobem prezentacji Firmy podświetlonym tekstem i znakiem firmowym. Budowa ich pozwala na uzyskanie efektu przestrzennego w dzień a w nocy jest doskonałą formą reklamy świetlnej. Zaletą jest wykorzystanie oświetlenia diodowego wewnątrz znaku które charakteryzuje się długą żywotnością i niskimi kosztami eksploatacji ( zużycie energii elektrycznej). Czoło liter wykonane jest z plexi a boki z taśmy aluminiowej o różnych szerokościach.

Prezentery podświetlane LED
To jedna z efektywniejszych wewnętrznych form reklamy wizualnej. Całość powstaje dzięki wygrawerowaniu na powierzchni pleksi grafiki / logo, napis, zdjęcie / przy pomocy plotera i podświetleniu jej diodami LED zamocowanymi w profilu aluminiowym. Dzięki temu otrzymujemy bardzo dobrze czytelną informację graficzną widoczną w ciągu dnia i nocy. Dodatkowo grafika może zostać wyklejona folią samoprzylepną.

Reklama

Matowienie szyb

Oklejamy szyby, witryny sklepowe, okna, podłogi i drzwi różnego rodzaju foliami samoprzylepnymi. W zależności od oczekiwanego efektu stosujemy folie kryjące, okienne, przeciwsłoneczne, dekoracyjne, przyciemniające. Wykonujemy usługi zabezpieczenia szyb tak aby nie można było ich w łatwy sposób rozbić i dostać się do wewnątrz, wymaga to zastosowania specjalnych folii do zabezpieczeń.

Oferta

Zobacz również

Agencja reklamowa - studio graficzne

Plotex realizuje zlecenia dla firm, instytucji jak i klientów indywidualnych. Począwszy od projektu, składu komputerowego i druku aż do dostarczenia gotowych materiałów. Drukujemy małe i duże nakłady. Drukarnia

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy obejmującej najwyższej jakości gadżety reklamowe z nadrukiem. Oferujemy duży wybór gadżetów, upominków reklamowych. Produkty najwyższej jakości w najlepszej cenie. Gadżety reklamowe

Strony internetowe w dzisiejszych czasach to podstawowe narzędzie kreowania wizerunku firmy. Plotex oferuje tworzenie i projektowanie stron internetowych . Domeny – Hosting – Pozycjonowanie – Kampanie Adwords. Strony www

Najważniejszym organizatorem Twojej pracy powinien być kalendarz – myśl na papierze. Każdy nowy tydzień planuj z tygodniowym wyprzedzeniem, każdy nowy dzień planuj dzień wcześniej. Kalendarze z personalizacją. Kalendarze

Artystyczne zaproszenia ślubne wycinane laserowo z najwyższej jakości papierów ozdobnych lub drukowane w pełnym kolorze. Zachwycą swą oryginalnością Waszych gości, będą miłym wspomnieniem po latach. Wykonujemy projekty indywidualne nadesłane przez klientów.em ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Kartki świąteczne z logo

Agencja reklamowa PLOTEX

Zapewniamy najlepszą obsługę w branży

Jesteśmy po to, aby Twoja REKLAMA była najlepsza!

Scroll to Top