Drukarnia

Druk offsetowy – cyfrowy

Drukarnia realizuje zlecenia dla firm, instytucji jak i klientów indywidualnych.  Począwszy od projektu, składu komputerowego i druku aż do dostarczenia gotowych materiałów.  Drukujemy małe i duże nakłady, ulotki, wizytówki, plakaty, foldery na papierach najwyższej jakości. Posiadamy szeroką gamę podłoży. Wydruki uszlachetniamy foliami błysk, mat, Soft Touch, stosujemy lakier wybiórczy UV oraz złocenie i tłoczenie. Zaprasza do zapoznania się z ofertą cenową.

wizytówki | ulotki | papiery | firmowe | koperty z nadrukiem firmowymteczki firmowefolderyplakatykalendarzepocztówkizaproszenia | dyplomyplanerynotesybloczkiksiążkinaklejkisegregatory reklamoweclipboardykartki świątecznekarty menuidentyfikatory

drukarnia plotex.pl

Druk małych i dużych nakładów

Wizytówki reklamowe

Tanie wizytówki doskonałej jakości to standard. Rozumiemy, jak istotne dla budowania wizerunku firmy jest pierwsze wrażenie, dlatego druk wizytówek jest naszą specjalnością. Oferujemy zarówno wizytówki klasyczne, jak i zupełnie nieszablonowe a przy tym gwarantujemy najwyższą staranność ich wykonania. Do wyboru cała gama podłoży: karton w różnych 250 kolorach, papier kredowy, a także plastik, w tym przezroczysty. Spośród wielu rodzajów uszlachetnień szczególnie polecamy aksamitną w dotyku folię Soft Touch oraz lakier wybiórczy UV (dla druku offsetowego). Większe formaty wizytówek przy zastosowaniu bigowania świetnie sprawdzają się jako bilety, zaproszenia i karnety.

Ulotki reklamowe

Najskuteczniejsza i najtańsza forma reklamy. Za pomocą ulotki szybko przeprowadzisz każdą akcję promocyjną, poinformujesz Klientów o nowych produktach i usługach. W naszej ofercie znajdziesz najbardziej popularne formaty ulotek i nie tylko. Każdy z nich dopasujesz do swojego projektu tak, aby przekaz był jasny i czytelny. Zrób wrażenie i wydrukuj ulotki na wysokiej jakości papierze.

Foldery - Katalogi

W druku wszystko prezentuje się lepiej niż na monitorze komputera. Zwłaszcza oferty firm. Katalogi są kojarzone z produktami luksusowymi, a marki reklamujące się za ich pomocą postrzega się jako solidne i godne zaufania. Katalog pomieści zarówno bogatą treść, jak i duże zdjęcia wydrukowane w bardzo dobrej jakości.

Jeszcze więcej miejsca na Twoją reklamę. Składane ulotki reklamowe foldery są tanie i poręczne, a jednocześnie pozwalają szerzej zaprezentować ofertę firmy niż tradycyjne ulotki. Zmieści się na nich np. menu restauracji, cennik usług czy lista kursów. Są idealne do skrzynek pocztowych. Do wyboru wiele formatów, możliwość złożenia na dwie lub trzy części.

Przewiń do góry