Dla biznesu

Kalendarze firmowe

kalendarze firmowe: książkowe, trójdzielne, biurkowe, plakatowe

Dla biznesu

Kalendarze

kalendarze książkowe
Książkowe

Format kalendarzy A5, A4, B5, kieszonkowe. Bloki w układzie dzienny, tygodniowy lub tygodniowo notesowy.

kalendarze trójdzielne
Trójdzielne

Główka wypukła lub płaska, wersja ECO z miejscem na reklamę pomiędzy kalendariami. Uszlachetnione folią.Rożne formaty, Listwowane, uszlachetnione folią, spiralowane, planery.

kalendarze biurkowe
Biurkowe

Kalendarium klejone lub spiralowane. Terminarze

kalendarze podkładka
Podkładka pod mysz kalendarz

Na wierzchu podkładki podnoszona klapka z folii OMP - przeźroczysta. Pod klapką 12 kartek z kalendarium na każdy miesiąc osobno nadruk pełny kolor, papier offset 80g. Wymiar: 230 x 180 mm.

Zaprojektuj okładkę

Kalendarze premium

kreator kalendarzy 1
Zaprojektuj samodzielnie okładkę kalendarza wybierając kreator nr 1

Dodatki które możesz dołączyć do kalendarza: pendrive USB, rok metaliczny, zapinka metalowa, zapięcie na magnes lub gumkę, koperty, szlufki na długopis, tasiemki, wklejki, barwione i drukowane brzegi bloków, przeszycia ozdobne.

Zaprojektuj samodzielnie okładkę kalendarza wybierając kreator nr 2

Dodatki które możesz dołączyć do kalendarza: ECO nasiona sosny w oprawie, rok metalizowany, zapięcie na magnes lub gumkę, koperty, szlufki na długopis, wklejki, barwione i drukowane brzegi bloków.

Czas na kalendarze firmowe

Promują firmę przez cały rok.

Najważniejszym organizatorem Twojej pracy powinien być kalendarz – myśl na papierze. Każdy nowy tydzień planuj z tygodniowym wyprzedzeniem, każdy nowy dzień planuj dzień wcześniej.

Kalendarze wykonujemy z indywidualnym projektem lub gotowe z miejscem na nadruk reklamowy. Dla kalendarzy książkowych proponujemy oprawy skóropodobne, ECO ( recykling skór naturalnych bydlęcych, R-PET jest najczęściej z butelek plastikowych), lub skórzane oraz z nadrukiem indywidualnym okładki w pełnym kolorze. Mamy możliwość mocowania w oprawach pamięci USB, blaszki aluminiowej z tłoczonym rokiem, zapięcia metalowego na magnes, zasuwki metalowej mocowanej na tylnej oprawie.
Wykonujemy wklejki do kalendarzy książkowych z treścią reklamową klienta oraz koperty z tyłu kalendarza. Mocujemy też trójkątne kieszonki z folii wewnątrz okładki kalendarza. Logo Firmowe tłoczymy matrycą, grawerujemy laserowo lub drukujemy w pełnym kolorze grafikę techniką UV.

Oferujemy kalendarze
  • książkowe
  • trójdzielne
  • jednodzielne
  • czterodzielne
  • biurkowe
  • plakatowe
  • planery na ścianę
  • podkłady na biurko, planery
  • listkowe
  • podkładka pod mysz z kalendarzem
Czas na kalendarze firmowe

Wzory opraw kalendarzy książkowych

Logo firmowe na kalendarzach wykonujemy za pomocą tłoczenia matrycy lub grawerujemy laserem. Bloki kalendarzy mamy w układzie dziennym, tygodniowym, tygodniowo – notesowym. Wykonane są z papieru w kolorze białym lub kremowym. ECO bloki kalendarzowe wykonujemy z papieru z kamienia lub z trawy. Do pakowania kalendarzy posiadamy pudełka kopertowe, wieczkowe, zasuwane. Wybierz interesujący Cię kalendarz, podaj symbol, nakład, rodzaj znakowania – wycenimy.

Czas na kalendarze firmowe

Kalendarze oprawy skórzane

Oprawy z naturalnej skóry

Czas na kalendarze firmowe

Kalendarze firmowe ścienne

Plakatowe, trójdzielne, czterodzielne,  jednodzielne,  panoramiczna, planery. Zapytaj o ofertę.

kalendarze książkowe ekologiczne ECO

Oprawy ekologiczne ECO

z recyklingu resztek skór naturalnych, korek, 100%j z odpadów butelek plastikowych.

Kalendarze firmowe

Dodatki do kalendarzy książkowych

Dodatki możemy stosować tylko w wybranych modelach kalendarzy. Możesz dołączyć do kalendarza: pendrive USB, rok metaliczny, zapinka metalowa, zapięcie na magnes lub gumkę, koperty, szlufki na długopis, tasiemki, wklejki, barwione i drukowane brzegi bloków, przeszycia ozdobne, ECO nasiona sosny w oprawie.

Kalendarze firmowe

Nasze realizacje

Realizacje 2022

Oferta

Zobacz również

Studio graficzne

Plotex realizuje zlecenia dla firm, instytucji jak i klientów indywidualnych. Począwszy od projektu, składu komputerowego i druku aż do dostarczenia gotowych materiałów. Drukujemy małe i duże nakłady. Drukarnia

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy obejmującej najwyższej jakości gadżety reklamowe z nadrukiem. Oferujemy duży wybór gadżetów, upominków reklamowych. Produkty najwyższej jakości w najlepszej cenie. Gadżety reklamowe

Strony internetowe w dzisiejszych czasach to podstawowe narzędzie kreowania wizerunku firmy. Plotex oferuje tworzenie i projektowanie stron internetowych . Domeny – Hosting – Pozycjonowanie – Kampanie Adwords. Strony www

Wizerunek Firmy jest oceniany przez Twoich Klientów i partnerów handlowych, konkurentów oraz pracowników. Postaramy się, aby Twoja firma była pozytywnie odbierana i jednoznacznie kojarzona. Zapewnimy Twoim produktom i usługom czytelny obraz. Reklama

Artystyczne zaproszenia ślubne wycinane laserowo z najwyższej jakości papierów ozdobnych lub drukowane w pełnym kolorze. Zachwycą swą oryginalnością Waszych gości, będą miłym wspomnieniem po latach. Wykonujemy projekty indywidualne nadesłane przez klientów. Zaproszenia

Scroll to Top