Firmowe kartki świąteczne z logo

Kartki świąteczne z logo wycinane laserowo lub drukowane

Firmowe kartki świąteczne to rodzaj podziękowania za dotychczasową współpracę, ale jednocześnie budowanie pozytywnych więzi z kontrahentami czy pracownikami.

Święta Wielkanocy czy Bożego Narodzenia to okazja do wysłania kartki świątecznej z logo firmy. W związku z tym taki gest jest zawsze mile odbierany przez klientów i sprzyja budowaniu pozytywnych relacji partnerskich na linii firma-kontrahent. Dlatego warto pomyśleć w tym czasie o swoich klientach i wysłać im kartę świąteczna z logo firmy. Kartkę, która będzie jednocześnie wizytówka i reklamą firmy.

Wybrane przez Państwa firmowe kartki świąteczne będą miały nadrukowane logo firmowe oraz indywidualne życzenia wewnątrz. Elementy grafik na kartkach mogą być dodatkowo ozdabiane wypukłym drukiem. Mogą być również pokryte lakierem uv. Posiadamy również możliwość złoceń lub uszlachetnień foliami matowymi, błyszczącymi lub softtouch. Do produkcji samych kartek używamy wysokiej jakości papierów ozdobnych.

Ponieważ estetyczny wygląd oraz detale są dla nas najważniejsze to nasze kartki wykonujemy z najwyższą dbałością o ich estetykę. Różnorodność wzorów i modeli firmowych kartek świątecznych sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w naszym asortymencie idealne kartki świąteczne.

Znajdziecie u nas Państwo również bardzo popularne ostatnio kartki wykonane z papieru który pochodzi z recyklingu. Kartki ECO są w dzisiejszych czasach bardzo modne. Niewątpliwie wysyłając taką kartkę pokazujemy, że jako firma dbamy o naszą planetę.

Przygotowanie kartki elektronicznej jako załącznik do wiadomości e-mail.

Kartki na Boże Narodzenie

Wymiar kartek po złożeniu 135 x 135 mm, po rozłożeniu 135 x 270 mm.

Kartki na Wielkanoc

Wymiar kartek po złożeniu 135 x 135 mm, po rozłożeniu 135 x 270 mm.

Drukowanie

Wycinane laserowo

    W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kartek noworocznych dla firm z logo. Dostępne u nas firmowe kartki świąteczne występują w wersji z gotowymi życzeniami  lub bez tekstu (czyste w środku). Posiadamy w sprzedaży kartki świąteczne , na których istnieje możliwość  nadruku  własnego tekstu oraz logo firmy wewnątrz kartki.

    Podsumowując, jeżeli zastanawiacie  się Państwo, czy w dobie SMS-ów i e-maili tradycyjne kartki świąteczne dla firm wysyłane pocztą nie są już niemodne. Nic bardziej mylnego! Jest dokładnie przeciwnie. Podczas gdy większość życzeń otrzymujemy w formie elektronicznej, tym bardziej doceniamy urok papierowych kartek pocztowych. 

Przewiń do góry